Přírodní svatba s pytlovinou

Počet hostů: 75
Výzdoba: Vlastní výzdoba + Ekofarma Sádky; tabule do "u", pytlovina, ruscus, dřevěná kola, ruscus visící ze stropu, lampiony, svíčky, mašle na židlích, krajkové závěsy, barokní stolek k obřadu, sladký bar, fotokoutek odpočinková zóna
Barva: Bílá, přírodní, zelená
Obřad: Pod obřadní pergolou
Měsíc: Červenec

Tento rok nám víkendové počasí příliš nepřeje. Snad ještě ani jednu letošní sobotu, kdy se už konečně mohly konat svatby, se nestalo, aby nespadlo aspoň pár kapek. Moc si však vážíme toho, že se u nás berou samí pohodoví snoubenci, kteří si ani nepřízní počasí nenechají zkazit náladu. Déšť je totiž snad asi jediná věc, která se zkrátka ovlivnit nedá. Naštěstí prostory ekofarmy jsou uzpůsobeny tak, aby se mohly všechny aktivity - od obřadu, až po večerní zábavu - konat pod střechou.

Výzdoba této svatby by se dala jedním slovem popsat jako rustikální. Uprostřed stolů byl natažený pytlovinový běhoun, který byl dozdoben ruscusem v kombinaci s nevěstiným závojem. Zelené větvičky ruscusu visely i ze stropu, čímž celkový dojem krásně dotvářely. Naše floristky se také postaraly o květiny v boho stylu pro nevěstu, maminky, družičky a ozdoby do klopy pro ženicha a tatínky. Chill-out zóna musela být bohužel umístěna pod přístřeškem, aby při průtrži mračen nezmokla.