Přeskočit na navigaci

Inspirace pro Vaši svatbu

Tyrkysovo růžová svatba

Velkou dominantou této svatby byl sladký koutek pro svatebčany, který hrál všemi barvami a kde svatebčané mohli uspokojit své chuťové buňky. Svatební tabule byly zdobeny do tyrkysovo růžové barvy.

Více zde.

 
Svatba s dřevěnými doplňky

Doménou této svatby byly dřevěné doplňky, které krásně ladily s lýkem a čerstvými květinami na stolech. Snoubenci si řekli své ano pod novou pergolou.

Více zde.

 
Hnědo žlutá svatba

Tato svatba byla laděna do hnědé a žluté barvy a svatební tabule byla zdobena dřevěnými doplňky. Novomanželům přálo krásné počasí a vše vyšlo podle představ.

Více zde.

 
Hnědo růžová svatba

Svatební stoly byly zdobené lýkovými ubrusy s krajkou, která podtrhávala atmosféru v přírodě. Doplňky byly laděny do růžové a hnědé barvy.

Více zde.

 
Bílo modrá svatba

Svatební tabule byly netradičně prostřeny na kulatých stolech, které zdobily modré dekorace z ubrousků. Celou svatbu doprovázela barmanská show, kde si svatebčané mohli nechat umíchat oblíbený drink a následně ho vypít ve stínu na velkých polštářích, které ležely pod stromem.

Více zde.

 
Levandulová svatba

Svatba byla laděna do fialové barvy, kterou doplňovaly přírodní kytice z levandule. Obřad se uskutečnil pod naší novou pergolou, která svatebčany chránila před horkými slunečními paprsky.

Více zde.

 
Svatba jako z pohádky

Tato svatba byla doladěna do nejmenšího detailu. Nevěsta si s výzdobou opravdu vyhrála. Netradičně hosté při obřadu seděli na svazcích sena a snoubenci stáli při obřadu v obrovském srdci vyskládaném z  kamínků. Nechyběl tu ani sladký koutek, kde mohli svatebčané uspokojit své chuťově buňky.

Více zde.

 
Svatba s bílou a květy

Letní svatba pro 55 hostů. Svatební tabule byla laděná do bílé barvy, s potahy na židlích, dozdobená přírodními zelenými listy. Svatební obřad byl umístěný pod novou obřadní pergolou.

Více zde.

 
Fialovo stříbrná svatba

Jarní svatba pro 85 hostů, svatební tabule byla umístěná na hlavní pergole, ve tvaru 2xI se samostatným stolem pro ženicha a nevěstu. Tabule byla laděná do jemné fialkové barvy s pavučinovou organzou. Svatební obřad probíhal za skladeb "Zlatého slavíka" pod novou obřadní pergolou.

Více zde.

 
Růžovo stříbrná svatba

Krásná jarní svatba v rozkvetlém jabloňovém sadu. Nevěsta měla naprosto dokonalou výzdobu, s potahy na židle. Jelikož novomanželům pršelo štěstí v podobě aprílového deštíku, musel být obřad přesunut pod pergolu..

Více zde.

 
First Previous 1 2 3 4 5  ... Next Last