Ohlasy našich zákazníků

Svatba srpen 2023


Adéla Válková

Jen těžko hledám slova, která by dokázala popsat, jak moc jsme vděčni za to, že jsme si vybrali právě toto místo pro náš velký den.
MÍSTO je kouzelné, romantické, v soukromí, přitom blízko centra, byla to láska na první pohled. Krásná zeleň, sad i jezírko. Místo samo o sobě není třeba horentně zdobit, je krásné, jak je =) Na fotky není třeba nikam jezdit, protože všechno je při ruce. Nejde popsat, jaké má místo atmosféru.
Co se JÍDLA týče, zariskovali jsme, nedělali jsme ochutnávku předem. Ale můj ty bože!!! To jídlo! Tolik kladných recenzí od největších kritiků z rodiny a přátel bych nikdy nečekala. A nedivím se. Co člověk ochutnal, bylo jak nebe v hubě, skvěle dochucené, poctivá domácí výroba =) Nebyl problém ani s vegetariánským chodem pro pár hostů nebo bezlepkovou variantou.
Příjemnější a ochotnější OBSLUHU by člověk jen těžko hledal, opravdu jsme se díky personálu cítili maximálně komfortně.
K UBYTOVÁNÍ nemám co vytknout, naprosto dostačující, čisté.
Do nebes musím vyzvednout majitele Honzu. Komunikovat s ním byla radost, lepší spolupráci si jde jen těžko představit. Je to člověk, kterého práce skutečně baví, je to velice příjemný sympaťák, milý, ochotný, nebyl problém se na čemkoliv domluvit. Jestli tohle čteš Honzi, tak už po několikáté moc děkujeme! Náročné přípravy byly díky tobě mnohem snazší. Ať se ti daří <3
Všichni hosté včetně nás si svatbu maximálně užili, pořád na ni vzpomínáme a dlouho vzpomínat budeme.
Jediné negativum bylo to, že svatba musela skončit...
Svatba září 2023

Jedním slovem dokonalost. Ekofarmu Sádky jsme si vybrali pro náš svatební den. Areál nás na první pohled okouzlil, stejně jako přístup pana majitele. Nejsme z okolí, tudíž kromě prvotní prohlídky místa, jsme absolvovali jen koordinační schůzku asi měsíc před svatbou. Schůzky se zúčastnil pan majitel, se kterým jsme probrali celkovou organizaci svatby a paní dekoratérka/floristka se kterou jsme probrali naši představu výzdoby. Ze všech číšila obrovská ochota a snaha nám vyjít ve všem vstříc. Nic nebylo problém. Během samotného svatebního dne jsme se, co se týče organizační stránky, nemuseli o nic starat a mohli jsme se připravit na naší přípravu. Místo bylo nazdobeno podle našich představ, pan majitel Honza si vzal na starost oficiality a před a po obřadu nasměrovával hosty, ale i nás. Jídlo bylo perfektní, drinky taky. Co bychom chtěli vypíchnout a doporučit je fotokoutek, kvalita fotek je neporovnatelná například s polaroidem, včetně neomezeného množství výtisků. Tato služba se určitě vyplatí. Všichni jsou neskutečně profesionální, ale zároveň lidští a empatičtí. Moc jsme si svatební den užili a i díky vám na tento den budeme vzpomínat celý život. Děkujeme, Laura a Daniel Borovi

Svatba Matýskovi červen 2023

Závěrem bychom chtěli moc poděkovat tobě i všem z EkoFarmy za perfektní přípravu i průběh svatby, máte krásný areál a jsme rádi, že jsme naši svatbu měli nakonec u Vás.

Vše proběhlo nad očekávání hladce, příjemně a od všech svatebčanů máme také jen velmi kladné ohlasy, všichni byli nadšení :-)

 

Ještě jednou děkujeme a zdravíme Vás,

 

novomanželé Matýskovi

Svatba-Helískovi červen 2021

Když jsme s (teď už) manželem plánovali náš „Den D“, velmi důležité pro nás bylo místo, na kterém se mělo vše odehrát. O EkoFarmě Sádky v Kunovicích už víme dlouho a místo se nám moc líbilo, protože oplývá nezapomenutelnou atmosférou. Má totiž naprosto vše, co jsme chtěli a potřebovali – kouzelnou přírodu a nádherné prostředí, možnost obřadu venku, spoustu krásných míst k fotografování, možnost ubytování, skvělou polohu, možnost vyžití i pro děti… Měli jsme tedy hned jasno, že bychom si svou svatbu chtěli užít zde. Proto jsme neváhali a již rok dopředu jsme si zamluvili termín. I když jsme se nakonec rozhodli pro obřad v kostele, hostina a zábava na Sádkách byla naprosto úžasná. Milé přivítání, dokonalé jídlo, skvělý servis, luxusní chill out zóna, projížďky na lodičce… Všichni, včetně nás, byli moc spokojení. S panem Ksiazkiewiczem byla vždy bezproblémová komunikace, byl opravdu milý, vstřícný a ochotný. Reagoval velmi pohotově, nic nebylo problém zařídit a vše zvládl na jedničku. Rádi bychom toto místo doporučili dál našim známým a kamarádům, protože pro nás to byl opravdu skvělý zážitek. Rádi budeme na naši svatbu na EkoFarmě s láskou vzpomínat a díky celému týmu Sádek si odnášíme ty nejkrásnější vzpomínky a zážitky na celý život. Děkujeme! :-) M&D Helískovi, 26.6.2021.


Moc děkujeme a mějte hezký den.

S pozdravem

Monika & David Helískovi
Svatba září 2020

V září jsme měli na Sádkách svatbu a musím říct, že to byla opravdu svatba mých snů. Celý den jsme si s manželem moc užili. Vše bylo krásně zorganizované. Moc děkujeme za profesionální přístup. Jídlo bylo výborné a obsluha i pan majitel byli velmi milí a ve všem nám vyšli vstříc. Prostředí je také naprosto nádherné. Všichni nám celou svatbu moc chválili a říkali, že kdyby o tomto místě věděli dřív, tak by zde svatbu také zorganizovali. Díky vám byla naše svatba nezapomenutelná a máme krásné vzpomínky na celý život… Moc děkujeme!

Martina Mikesková (via Facebook)

Svatba září 2020

27.9.2020 jsem tu teď už se svým manželem prožili svoji pohadku. Krásnější místo není a náš den byl dokonalý. Obsluhovali nás profesionálové, bez kterých by naše svatba nebyla taková, jaká byla a ještě dlouho se bude o tomhle místě mezi našima rodinami povídat. Moc vám za všechno děkujeme!

Lenka a Martin (via Facebook)

Svatba srpen 2020

Před měsícem jsme na tomto krásném místě měli svatbu a vše bylo naprosto dokonalé! Pan majitel je velmi milý, cokoliv jsme chtěli, zařídil. Komunikace byla také super. Prostředí je také moc krásné. Jidlo naprosto vynikající. Lepší místo pro svatbu jsme si nemohli přát! 😍❤️Takže všem toto místo určitě doporučuji.

Barbora Vodičková (via Facebook)

Svatba srpen 2020

Tohle místo je tak nádherné! Když jsem začala hledat místo pro naši svatbu, Ekofarma Sádky byla láska na první pohled. Milovala jsem to tam už z fotek a když jsme se přijeli podívat přímo na místo, bylo to jasné! 🙂 Pan majitel je hrozně milý a je s ním skvělá domluva. Absolutně nic pro něj není problém a opravdu jde vidět, že má prostě svatby pod palcem a umí v tom chodit. Celý den krásně organizuje a ulehčí vám spoustu starostí. Také nás mile překvapilo, jak fantastická jídla nám kuchaři připravili. Dostali jsme od hostů spoustu pochval za hovězí líčka nebo burgery s trhaným masem. Obsluha byla také moc příjemná a ochotná. Náš svatební den jsme si tam moc užili a naši hosté taky. Nikdy na to nezapomeneme a vždy se tam rádi zajedeme podívat. Děkujeme a maximálně doporučujeme!!

Ivana Zelinková (via Facebook)

Svatba červenec 2020

Na Sádkách jsme měli svatbu a všechno proběhlo tak, jak mělo. Místo samo o sobě je úžasné a krásné, ale celkové zázemí a neuvěřitelná ochota personálu udělali z naší svatby ten nejhezčí a naprosto nezapomenutelný zážitek. Nádherné místo, jídlo skvělé, personál ochotný a naprosto profesionální. Za nás 100% spokojenost.

Karel Růžička (via Facebook)

 

Svatba říjen 2019

Kouzelnější místo pro naši svatbu jsme jsi nemohli přát. 12.10.2019 pro nás nezapomenutelný Den, nádherná příroda, krásné prostředí, velmi příjemná vstřícná obsaha a vynikající jídlo. Chtěli bychom ještě jednou poděkovat panu majiteli za ochotu a velmi profesionální přístup.

❤ Manželé Bagi (via facebook)

Svatba říjen 2019

Měli jsme tu čest na tomto nádherném místě prožít náš svatební den. Chci vyzdvihnout naprosto profesionální přístup ke klientům. Perfektní organizace. Moc milí personál. Byli jsme naprosto spokojeni a věřím, že jsme zde nebyli naposled.

Děkujeme Ludmila Švejcarová (via Facebook)

.
Svatba červen 2019

Na Sádkách jsme měli svatbu 7.6.2019 a jedním slovem dokonalost. Kouzelné prostředí, skvělé jídlo, velký výběr pití, velmi milá a ochotná obsluha, to stejné i jednání s panem majitelem. Určitě bychom neměnili. Využili jsme i ubytování v areálu, které bylo výhodou- hosté mohli slavit až do pozdní noci. Určitě doporučujeme.

Kateřina Zatloukalová (via Facebook)

Svatba duben 2019

Toto místo jsme si pro svatbu vybrali proto, že nás už na první pohled okouzlilo a ve svatební den se ukázalo, že to byla ta nejlepší možná volba. Naprosto kouzelný areál, s úžasnými zákoutími pro focení, připraven na jakékoliv počasí, se skvělým personálem ochotným splnit jakékoliv vaše přání. Skvělá bezproblémová domluva s p. manažerem, vše perfektně nachystáno přesně podle požadavků, čisté krásné pokoje s úžasným výhledem. Zkrátka tohle místo je připraveno na vše a nebude se vám chtít odtud odejít.

Michael Uherka

Svatba Září 2018

Na konci září jsme zde prožili krásnou svatbu. Vše bylo na jedničku - zvládnutá organizace, výborné jídlo, příjemné prostředí, milý a nápomocný personál. Všem z Ekofarmy patří obrovský dík za jejich práci. Rádi budeme doporučovat dál a dle reakcí hostů nebudeme sami. Jsme rádi, že jsme si vybrali právě toto místo a neměnili bychom.

Pavlína Škorňová (via Facebook)

Svatba červenec 2018

Naše svatba na Ekofarmě byla naprosto úžasná. Bylo to nejen krásným prostředím, ale především skvělým a milým personálem a perfektní organizací celého dne. Nenapadá nás jediná věc, kterou bychom mohli vytknout. Ještě jednou moc děkujeme za to, že jsme mohli strávit náš Den v tak příjemném prostředí.

Vendula Zábojníková (via Facebook)

Oslava narozenin 10.11.2017

Dobrý den, pane Ksiazkiewicz,

chtěla bych Vám touto cestou Moc moc poděkovat za skvělou oslavu  mých 50.tých narozenin, která se uskutečnila 10.listopadu. 

  Za vše Perfektně  připravené,  za báječné jídlo a pití,  skvělé prostředí  a vůbec celou organizaci. Dle ohlasů všech mých hostů to bylo perfektní. Děkuji Vám a přeji Vám hodně zdraví,

úspěchu a  jen spokojené hosty stejně jako jsme byli i my. :-)

S pozdravem Jana Mahdalíková

Svatba 9.9.2017

Dobrý den,

 

rádi bychom Vám touhle cestou chtěli poděkovat za Vaše služby, úžasný a usměvavý personál, profesionální přístup, vynikající jídlo a skvělou komunikaci. Díky Vám se náš svatební den proměnil v pohádku, kterou jsme si všichni užili a vychutnali až do ranních hodin:-). Děkujeme, že jste nám se vším vyšli vstříc a náš den se tak proměnil v dokonalost.

Byl to pro nás opravdu nezapomenutelný den!

 

Manželé Filipovi

Svatba 9.9.2017

 

Svatba 8.9.2017

Dobry den,

prave se vracime ze svatebni cesty a tak muzeme uz s odstupem trochu rekapitulovat:) Bez prehaneni byla pro nas nase svatba u vas na Sadkach zivotnu udalosti,kterou jsme si uzili maximalne a nazivo!)Vsechno klaplo jeste lip nez jsme doufali!) A prostredi farmy, vase ochota a profesionalita, precizni servis, jidlo i obsluha na tom meli zasadni podil! Takze jeste jednou moc dekujeme a doufam ze se zadari a i nekdo z nasich velmi spokojenych hostu do toho u vas taky "prasti" a my budeme zase u toho)

 

S pozdravem Lukas+Mirka Mali

Svatba 19.5.2017

Dobrý den,
 
Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat za perfektní služby.
Místo je kouzelné a úžasné a díky milému a profesionálnímu přístupu jsme si to maximálně užili. Včetně svatebčanů. kteří byli unešeni.
Ještě jednou bych ráda poděkovala i slečně, která se o nás starala, myslím Lucinka. Byla naprosto úžasná.
I díky Vám a kouzelné atmosféře Sádek budeme na náš den dlouho vzpomínat.

Mějte se hezky

Barbora a Jirka Princovi

Svatba 24.9.2016

Dobrý den,

 

chtěla bych vám s manželem poděkovat za krásně uspořádanou svatbu 24.9.

Bylo to skvělé. Až už co se týče výzdoby, tak jídla. Moc nás potěšili karlovarské knedlíky - u jednoho stolu se o ně skoro poprali :-)

 

Ještě jednou moc děkuji

 

S pozdravem

 

Hana Hastíková (Kabilková)

Svatba 9.9.2016

Dobrý den, chtěla bych vám poděkovat za včerejší přípravu naší svatby. Jídlo bylo vynikající,obsluha velmi příjemná,prostředí nádherné. Všichni jsme si včerejší den moc užili. Ještě jednou moc děkuji.
Ještě jednou děkuji a přeji mnoho spokojených hostů nejen svatebních
Iveta Koníčková

Skupina cyklistů - Krajczy - 8/2016

Děkujeme všem šikovným lidem kteří nám svou ochotou, úsměvem a dobrou kuchyní vytvořili příjemný pobyt Rádi Vás doporučíme!

Za partu cyklistů R.Krajczy

Czapkovi - Havířov Svatba 29.8.2015

Dobrý den chci vám moc poděkovat za krásnou svadbu kterou měla dcera 29.8 2015 u vás na farmě.Fodky jsme dostali na vánoce a moc vzpomínáme na krásné prostředí veškerou obsluhu ubytování no prostě nádhera.Novomanželé měli mezinárodní svadbu a všichni hosté byli moc nadšení prostředím a vším co prožili ještě jednou poděkování a hlavně moc spokojených hostů

CZAPKOVI HAVÍŘOV

Zdeněk Gajdošík – Oslava narozenin 18. 6. 2013

Dobrý  večer,
chtěl bych Vám touto cestou ještě jednou poděkovat za perfektní přípravu a organizaci oslavy mojich narozenin. Všechno nám chutnalo, jídlo bylo skvělé, víno určitě kvalitní a obsluha vzorná. Určitě budu příležitostně doporučovat mým známým Vaši nabídku pro konání podobných oslav v pěkném prostředí.
Taktéž ubytování je u Vás na poměrně vysoké úrovni. Závěrem konstatuji, že všichni byli naprosto spokojeni.

Hezký pozdrav a budu se zase těšit někdy na viděnou.


Zdeněk Gajdošík