VOLNÉ TERMÍNY

rezervace
svatby >>

*Termíny v rezervaci


2023
9 červen
4, 7, 28 červenec
OBSAZENO srpen
OBSAZENO září
OBSAZENO říjen

2024
20, 27 duben
4, 11, 18, 24, 25, 31 květen
14, 15, 21, 28, 29 červen
2, 3, 5, 6, 12, 13, 19, 20, 26, 27 červenec
2, 16, 23, 30, 31 srpen
6, 7, 14, 21, 28 září
5 říjen


EKO Farma Sádky Kunovice

Vítejte na stránkách EkoFarmy Sádky s romantickým AgroPenzionem a novým CykloCentrem, obklopené lužními lesy Slovácka, na břehu řeky Olšavy, v obci Kunovice, vzdálené pouhých 20 minut chůze od centra Uherského Hradiště. Celý areál se nachází na vinařské cyklostezce, která začíná na severní Moravě a vede až do Dolního Rakouska.

EkoFarma Sádky se zabývá pěstováním různých druhů BIO ovoce. Nejčastěji pěstovaným ovocem v našich sadech jsou BIO jablka. Pěstujeme také švestky, hrušky, třešně a další, vše v kvalitě BIO. Na podzim – v období od září do listopadu – nabízíme možnost samosběru našich BIO jablek a BIO švestek.

V AgroPenzionu Sádky poskytujeme ubytování v krásné přírodě. Pro naše hosty nabízíme ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V AgroPenzionu Vám také nabízíme pořádání svateb. Můžeme zajistit svatební obřad přímo u nás na EkoFarmě pod širým nebem. Dále Vám nabízíme možnost uspořádání soukromé oslavy, firemního večírku nebo teambuildingové akce v prostorách AgroPenzionu. Pro všechny akce je možnost zajištění pohoštění formou All Inclusive.

CykloCentrum Sádky nabízí příjemné posezení nejen pro cykloturisty. Nachází se přímo na Uherskohradišťské vinařské cyklostezce, jen několik metrů od EkoFarmy a AgroPenzionu. CykloCentrum je otevřeno od jara do podzimu za pěkného počasí.

 Prázdninová akce na zvýhodněné pobyty!!

AKTUALITY

Jablka k prodeji

Farma Sádky 20. 10. 2022

 

Pro letošek jsme již ukončili samosběr. Pokud budete mít zájem o BIO jablka k uskladnění nebo k okamžité konzumaci, nabízíme je k prodeji za 25 Kč/kg. Více info na telefonu 776127052.

Putování po blatnických búdách

Blatnice 21. 5. 2022

 

Pro veřejnost bude otevřeno téměř 40 vinných sklepů (búd) po celé obci Blatnice. Návštěvník bude mít možnost ochutnat vína od každého z vinařů (cca 250 vzorků vína) a nahlédnout do tradičních sklepů i sklepů s nejmodernějšími technologiemi pro výrobu vína. Více zde.

Otevíráme Komára

Uherské Hradiště 23. 4. 2022

Konečně je to tady! Od soboty 23.4.2022 opět otevíráme Hospůdku U Komára. Bude otevřeno každý týden od pátku do neděle 14-20 hodin pouze za příznivého počasí. Stavte se k nám na něco dobrého.

Budeme se těšit!

First Previous 1 2 3 4 5  ... Next Last 

Výlety v okolí

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Archeologický skanzen Modrá představuje život obyvatel Velké Moravy. Návštěvníci si mohou vyzkoušet dávná řemesla, ochutnat speciality, děti ocení volně pobíhající zvířata. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Placené vstupné
Břestecká skála

Břestecká skála

Břestecká skála je přírodní památka, která je součástí chřibského pohoří. Nachází se v těsné blízkosti turisticky oblíbeného hradu Buchlova a Barborky (kaple sv. Barbory). Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování
Letecké muzeum Kunovice

Letecké muzeum Kunovice

Pro milovníky letadel a letectví je vhodná návštěva Leteckého muzea Kunovice. V muzeu můžete vidět letadla vyrobená v Kunovicích i letadla od ostatních výrobců. S muzeem je spojena činnost Slováckého aeroklubu, který nabízí pozorovací lety, vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, skoky padákem a další. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Pro děti Placené vstupné
Historické město Uherské Hradiště

Historické město Uherské Hradiště

Město Uherské Hradiště nabízí mnoho historických památek jako je například kostel sv. Františka Xaverského, Stanclova Lékárna U Zlaté koruny, Morový sloup na Mariánském náměstí a mnoho dalších historických památek. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Pro děti
First Previous 1 2 3 4 5  ... Next Last