volné termíny pro

rezervace
svatby >>

*Předběžná rezervace


2019
OBSAZENO červen
OBSAZENO červenec
OBSAZENO srpen
OBSAZENO září
OBSAZENO říjen

2020
18, 30 duben
1, 2, 7, 9, 15, 16, 22, 29, květen
12, 13, 26, červen
3, 10, 17, 18, 24, 31 červenec
7, 14, 28, 29 srpen
4, 5, 11, 12, 18, 19, 25, 26, 27 září
3, 10 říjen

EKO Farma Sádky Kunovice

Vítejte na stránkách EkoFarmy Sádky s romantickým AgroPenzionem a novým CykloCentrem, obklopené lužními lesy Slovácka, na břehu řeky Olšavy, v obci Kunovice, vzdálené pouhých 20 minut chůze od centra Uherského Hradiště. Celý areál se nachází na vinařské cyklostezce, která začíná na severní Moravě a vede až do Dolního Rakouska.

EkoFarma Sádky se zabývá pěstováním různých druhů BIO ovoce. Nejčastěji pěstovaným ovocem v našich sadech jsou BIO jablka. Pěstujeme také švestky, meruňky, hrušky, třešně a další, vše v kvalitě BIO. Na podzim – v období od září do listopadu – nabízíme možnost samosběru našich BIO jablek a BIO švestek.

V AgroPenzionu Sádky poskytujeme ubytování v krásné přírodě. Pro naše hosty nabízíme ubytování ve 13 dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. V AgroPenzionu Vám také nabízíme pořádání svateb. Můžeme zajistit svatební obřad přímo u nás na EkoFarmě pod širým nebem. Dále Vám nabízíme možnost uspořádání soukromé oslavy, firemního večírku nebo teambuildingové akce v prostorách AgroPenzionu. Pro všechny akce je možnost zajištění pohoštění formou All Inclusive.

CykloCentrum Sádky nabízí příjemné posezení nejen pro cykloturisty. Nachází se přímo na Uherskohradišťské vinařské cyklostezce, jen několik metrů od EkoFarmy a AgroPenzionu. CykloCentrum je otevřeno od jara do podzimu za pěkného počasí.

 

AKCE V OKOLÍ

Na kole vinohrady

Uherské Hradiště 28.4.2018

Už 13. ročník symbolického otevírání cyklostezek proběhne od 8.30 na Masarykově náměstí v Uherském Hradišti. Kromě vinných sklípků, můžou cyklisté i turisté navštívit řadu zajímavých míst a pamětihodností. Nebude chybět ani bohatý kulturní program s losováním cen.

Více o akci se dozvíte zde.

Den země 2018

Staré Město 28.4.2018, 11:00 - 18:00

28.4.2018 ve Starém Městě, se uskuteční 11. ročník tradičního a oblíbeného dne plného zábavy a poznání - DEN ZEMĚ. Čekají na vás zábavné hry pro děti, soutěže a spoustu dalšího. Vstup na akci je zdarma.

Více o akci se dozvíte zde.

Velikonoční jarmark

Uherské Hradiště 23.3.2018, 19:00

V pátek 23.3.2018 v Uherském Hradišti proběhne již 4. ročník Velikonočního benefičního koncertu pro nemocné děti. Těšit se můžete na vystoupení AGFLEK a HARAFICA. Celou akci moderuje Eva Josefíková a David Vacke. 

Více o akci najdete zde.

First Previous 1 2 3 Next Last 

Výlety v okolí

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Archeologický skanzen Modrá představuje život obyvatel Velké Moravy. Návštěvníci si mohou vyzkoušet dávná řemesla, ochutnat speciality, děti ocení volně pobíhající zvířata. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Placené vstupné
Břestecká skála

Břestecká skála

Břestecká skála je přírodní památka, která je součástí chřibského pohoří. Nachází se v těsné blízkosti turisticky oblíbeného hradu Buchlova a Barborky (kaple sv. Barbory). Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování
Letecké muzeum Kunovice

Letecké muzeum Kunovice

Pro milovníky letadel a letectví je vhodná návštěva Leteckého muzea Kunovice. V muzeu můžete vidět letadla vyrobená v Kunovicích i letadla od ostatních výrobců. S muzeem je spojena činnost Slováckého aeroklubu, který nabízí pozorovací lety, vyhlídkové lety horkovzdušným balónem, skoky padákem a další. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Pro děti Placené vstupné
Historické město Uherské Hradiště

Historické město Uherské Hradiště

Město Uherské Hradiště nabízí mnoho historických památek jako je například kostel sv. Františka Xaverského, Stanclova Lékárna U Zlaté koruny, Morový sloup na Mariánském náměstí a mnoho dalších historických památek. Více informací zde.

Vzdálenost od AgroPenzionu Pěší turistika Cykloturistika Možnost stravování Pro děti
First Previous 1 2 3 4 5  ... Next Last