Bio mošt z moravské jaderničky a panenských

 Z našich BIO jablek již několik let lisujeme ve velmi omezeném množství 100% jablečný mošt z oblíbených odrůd moravská jadernička a panenské. Při jeho výrobě jsou použity postupy, které v co největší míře uchovávají jeho přírodní charakter a kvalitu. Na konci výroby vzniká přírodní jablečná šťáva bez jakýchkoli přísad, umělých sladidel či filtrace. Jediným zásahem je šetrná pasterizace v průtokovém pasterizátoru, aby mošt bylo možné uchovávat bez konzervačních látek až jeden rok!

Naše mošty jsou výjimečné především tím, že jablka na jejich výrobu jsou zpracovány pouze z našeho BIO sadu. Tím pádem máme absolutní kontrolu nad jejich kvalitou a můžeme zaručit, že splňují nejpřísnější požadavky certifikátu BIO. Jedinečným mixem našich odrůd vzniká lehce sladká šťáva nezaměnitelné chuti.

Udělejte něco pro vaše zdraví ještě dnes!

 

 

Proč pít náš jablečný BIO mošt:

  • Je bez jakýchkoliv přísad
  • Není filtrovaný
  • Neobsahuje žádná přidaná sladidla
  • Pochází z ekologického zemědělství a má certifikát BIO
  • Obsahuje vitamín C, který podporuje přirozenou funkci naší imunity
  • Díky balení bag in box se speciálním výčepním ventilem VITOP, který chrání mošt před vniknutím vzduchu, není nutné jej skladovat v ledničce.

  

  

Cena za bag in box 5 litrů i s krabicí:

300 Kč

Cena za vak 5 litrů bez krabice: 285 Kč
Cena za vak 5 litrů při odběru 10 a více kusů: 250 Kč

Mošt je k vyzvednutí přímo u nás na Ekofarmě Sádky po předchozí domluvě. Objednávejte na telefonním čísle 776 127 052, nebo na emailu info@farmasadky.cz